PAKALPOJUMI

MĒS PIEDĀVĀJAM

GRAFIKA_RASĒŠANA_DIZAINS_RVR_SOLUTIONS.j

TEHNISKĀ GRAFIKA

2D un 3D rasēšanas pakalpojumi

Mūsu rasētāju komanda pārvērtīs Jūsu idejas un sākotnējās projekta koncepcijas detalizētā vizuālā plānā. Apmeklējot objektu un sadarbojoties ar visiem projektā iesaistītajiem dalībniekiem, mēs projektēsim un izstrādāsim detalizētus 2D un 3D rasējumus, lai Jūs atbalstītu, īstenojot Jūsu plānus.

Rasējumu pārnešana (Paper to CAD)

Veicam rasējumu pārnešanu no drukāta avota datorversijā. Mūsu tehniķi ātri un precīzi pārnesīs gan vecus, gan jaunus rasējumus/zīmējumus no papīra uz datoru elektroniskā vidē, tieši Jums nepieciešamajā formātā. Šāds pakalpojums, ļauj Jums ekonomēt līdzekļus un fokusēties uz Jūsu biznesa galaproduktu.

Failu sagatavošana priekš CNC

Kā arī piedāvājam failu izveidi priekš CNC iekārtām

 
VIZUALIZĀCIJAS_3D_SKENĒŠNA_GRAFIKA_RASĒŠ

Vizuālizācijas un 3D modelēšana

Mēs piedāvājam mūsdienīgu un profesionālu vizualizāciju, 3 dimensiju (3D) modelēšanu un virtuālu prezentāciju izstrādi. Vizualizācijas un 3D modelēšanu visbiežāk izmantojam interjera un arhitektūras projektu, mehānisku detaļu, iekārtu, vai arī citu priekšmetu attēlošanai, kas nodrošina iespēju atainot objektus daudz augstākā precizitātē un trešajām pusēm labāk saprotamā veidā. 

3D modelēšana ir nepieciešama, lai izgatavotu telpisku modeli virtuālai apskatei, reklāmai vai 3D printēšanai. Izšķirami divi 3D modelēšanas veidi - tehniskā  un skulpturālā (brīvformas) modelēšana. Tehniskā modelēšana balstās uz skaidri definējamām ģeometriskām formām un izmēriem, visbiežāk tiek veikta uz rasējumu pamata, un ir pielietojama tehnikas prototipu, detaļu, ēku un tamlīdzīgu lietu modeļu izveidei, savukārt skulpturālā modelēšana noder sarežģītas formas modeļu, piemēram, cilvēku, dzīvnieku, citu dabisku formu, izstrādei. Skulpturālā modelēšana parasti ir stipri laikietilpīgāka nekā tehniskā.

DIZAINS

 
SCAN_edited.jpg

3D SKENĒŠANA

Lāzerskenēšana ir bezkontakta uzmērīšanas veids, kas samērā īsā laikā ļauj iegūt ļoti detalizētu objekta un apkārtējās vides trīsdimensionālu attēlojumu. Šī tehnoloģija ir efektīva un lietderīga konkrētas situācijas, stāvokļa fiksēšanai, jo piedāvā nesalīdzināmi vairāk informāciju par objektu nekā jebkura cita tradicionālā uzmērīšanas metode, kā arī nodrošina milimetru precizitāti!

Lai būtu iespējams sagatavot veiksmīgu piedāvājumu, ir nepieciešama šāda informācija:

  • inventarizācijas lieta (ja tā ir pieejama),

  • bildes no objekta (ja tādas ir pieejamas),

  • stāva plāni, kuros būtu redzama esošā situācija (ja tādi ir pieejami),

  • jebkāda cita informācija, kas palīdzētu apzināt esošo situāciju.

 

Jo vairāk no augstāk minētās informācijas būs pieejama, jo precīzāk spēsim sagatavot cenu piedāvājumu un aprēķināt nepieciešamo laiku, kas nepieciešams, lai objektā veiktu 3D Lāzerskenēšanas uzmērījumus.

 
rersā inženierija_rvr solutions_rasēšana

REVERSĀ INŽENIERIJA

Reversā inženierija - ir pilna cikla pakalpojums, no detaļu 3D skenēšanas, līdz to izgatavošanai. Vissarežģītāko formu 3D skenēšana, ar rokas 3D lāzerskeneriem ar precizitāti līdz 0.05mm un precīzu 3D modeļu izveide.

Reversās inženierijas pakalpojumi ļauj mūsu klientiem ietaupīt līdz pat 50% no alternatīvajām izmaksām. Reizēm tās ir oriģināldetaļas, kuru ražotāji ir Rietumu uzņēmumi un to iegāde ir salīdzinoši dārga. Reizēm klientiem ir iekārtas, kurām nav saglabājušies rasējumi.

Jebkura detaļa, jebkurš priekšmets vai konstrukcija var tikt pārnesta 3D vidē, pēc tam izveidota tās digitālā kopija un saražota. Mūsu arsenālā ir plaša spektra ražošanas iekārtas gan presformu, gan citu metāla detaļu izgatavošanai: CNC frēzes, virpošanas un erozijas darbagaldi, lāzera marķēšanas un augstspiediena liešanas iekārtas.